Gminny Ośrodek Kultury, Sportu, Rekreacji, Turystyki i Zdrowia w Malborku

 • Świetlica w Lasowicach Wielkich

  Name: Lasowice Wielkie

  W dniu 21 stycznia 2016 r. w świetlicy wieskiej odbyło się wspólne świętowanie Dnia Babci i Dziadka. Dla zebranych gości część artystyczną przedstawili uczniowie Zespołu Szkół w Gminie Malbork pod okiem p. Magdaleny Oczkowskiej. Dzieci złożyły Babciom i Dziadkom życzenia oraz podarowały laurki i kwiaty z bibuły wykonane podczas zajęć w świetlicy. Nad całością imprezy czuwała p. Renata Szyszka - instruktor świetlicy

  Tytuł Dzień Babci i Dziadka
 • Świetlica w Lasowicach Wielkich

  Name: Lasowice Wielkie

  NABÓR NA STANOWISKO opiekuna szatni sportowej w Lasowicach Wielkich - umowa zlecenie.

  Tytuł 22.03.2012 - Ogłoszenie
 • Świetlica w Lasowicach Wielkich

  Name: Lasowice Wielkie

  Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu, Turystyki, Rekreacji i Zdrowia ogłasza konkurs na stroik wielkanocny dla mieszkańców gminy Malbork.
  Stroiki należy dostarczyć do dnia 27.03.2012 do świetlicy w Lasowicach Wlk. lub siedziby GOKSTRiZ w Malborku.

  Tytuł 21.03.2012 - Ogłoszenie
 • Świetlica w Tragaminie.

  Name: Tragamin

  Opiekunem i instruktorem jest Pani Wioleta Hoog. Świetlica otwarta jest od wtorku do piątku w godzinach od 15:00 do 21:00 i w soboty od godz. 13:00 do 19:00.
  W świetlicy odbywają się zajęcia z plastyki. Młodzież korzysta z salki komputerowej z dostępem do internetu, stołu do tenisa, gry " Piłkarzyki" i gier planszowych. Organizowane są również zajęcia podczas ferii. Salę wynajmujemy na różne uroczystości rodzinne. 

  Tytuł Świetlica w Tragaminie
 • Świetlica w Tragaminie.

  Name: Tragamin

  Oderwij się od garów!
  Koszykowe spotkanie z okazji Dnia Kobiet. 
  Zapraszam wszystkie Panie do wzięcia udziału w spotkaniu z okazji Dnia Kobiet, które odbędzie się 7 marca 2015 (sobota) o godzinie 17.00 w świetlicy. 
  Serdecznie zapraszam!

  GODZINKA DLA PRZEDSZKOLAKA!
  Zapraszam wszystkich chętnych rodziców wraz z ich pociechami w wieku przedszkolnym, 
  do wzięcia udziału w cyklicznych zajęciach integracyjnych dla maluszków. 
  Zajęcia odbywać się będą w świetlicy w Tragaminie raz w tygodniu. 
  Zajęcia mają na...

  Tytuł Ogłoszenia:
 • Świetlica w Tragaminie.

  Name: Tragamin

  06.05.2015 r. 
  Dzień kobiet 

  Tytuł Dzień Kobiet
 • Świetlica w Tragaminie.

  Name: Tragamin

  16 grudnia 2014 roku odbyły się zajęcia plastyczne dla chętnych dzieci pod tytułem OZDABIANIE I TWORZENIE WYMARZONEJ CHOINKI. Dzieci pod kierunkiem Pani instruktor wykonywały prace plastyczne. 

  Tytuł Ozdabianie i tworzenie wymarzonej choinki 09.03.2015 r.
 • Świetlica w Tragaminie.

  Name: Tragamin

  Dnia 6 grudnia 2014 roku odbyło się spotkanie mikołajkowe dla dzieci. Pani instruktor Wioleta Hoog z pozyskanych środków zakupiła słodki poczęstunek, napoje dla dzieci oraz kawę dla przybyłych rodziców. Pieniążki pozyskała ze zorganizowanej przez nią zabawy andrzejkowej. Dzieci bawiły się i brały udział w przygotowanych konkursach. 
   

  Tytuł Mikołajki 09.03.2015 r.

Aktualności

Dzień Babci i Dziadka

W dniu 21 stycznia 2016 r. w świetlicy wieskiej odbyło się wspólne świętowanie Dnia Babci i Dziadka. Dla zebranych gości część artystyczną przedstawili uczniowie Zespołu Szkół w Gminie Malbork pod okiem p. Magdaleny Oczkowskiej.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2016

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mieszczący się w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu Rekreacji Turystyki i Zdrowia w Malborku wpłacił na konto WOŚP  8107,69 zł.

Galeria

Nasze imprezy

Dożynki diecezjalno-powiatowe w Starym Polu 2014

17 września 2014 r. w Starym Polu odbyły się dożynki diecezjalno-powiatowe. GOKSRTiZ w Malborku wraz z Zespołem Szkół Gminnych w Malborku wzięli udział.

Dzień dziecka 2014

Dnia 31.05.2014 na boisku przy Zespole Szkół Gminnych w Malborku odbył się festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Dzieci przywiezione zostały autobusami ze wszystkich wsi. Witał je Kubuś Puchatek.