Z B I Ó R K A

ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH

ORAZ ZUŻYTEGO SPRZĘTU ELEKTRYCZNEGO I ELEKTRONICZNEGO

Wójt Gminy Malbork wraz z Zakładem Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Malborku Sp. z o. o. organizuje zbiórkę odpadów WIELKOGABARYTOWYCH tj. odpady o dużych lub nietypowych rozmiarach, takie jak: meble (szafy, stoły, krzesła, sofy, komody), dywany, wózki dziecięce, materace, pierzyny, rowery, zabawki dużych rozmiarów, itp.

oraz

ZUŻYTEGO SPRZĘTU ELEKTRYCZNEGO I ELEKTRONICZNEGO tj. chłodziarki, zamrażarki, pralki, suszarki, zmywarki, mikrofalówki, odkurzacze, żelazka, tostery, komputery, laptopy, telefony komórkowe, odbiorniki radiowe, odbiorniki telewizyjne, wiertarki i wszystkie inne urządzenia zasilane energią elektryczną.

Odpady wielkogabarytowe oraz zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny będą zbierane dnia 09 października 2021 r. (sobota).

Wyżej wymienione odpady należy wystawić:

Zabudowa jednorodzinna - przed posesję w sposób nieutrudniający przejścia lub przejazdu.

Zabudowa wielorodzinna przy pojemnikach i zagrodach na śmieci.

do dnia 09 października 2021 r. najpóźniej do godziny 6:00.

Ważne!

Do odpadów wielkogabarytowych nie należą wszelkiego rodzaju części budowlane i sanitarne, takie jak deski drewniane, belki, panele, ramy okienne, drzwi, płoty, wanny, umywalki, muszle toaletowe lub spłuczki, grzejniki, płytki, rolety jak również części  samochodowe (w tym opony), motorowery, kosiarki spalinowe, odpady remontowe, odpady ogrodowe, worki na śmieci lub kartony z odpadami domowymi, oraz wszelkie opakowania po środkach chemicznych.

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;}